Wyszukaj projekt

Szukaj po nazwie
Typ domu
Powierzchnia użytkowa
Garaż
Znajdziesz nas także na Google+
Aktualności
22-11-2016
Nowy Projekt Domu Nicea

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z nowym projektu domu Nicea. Jest to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym w którym każda rodzina będzie mogła poczuć się wyjątkowo. Budynek posiada bardzi interesujący układ funkcjonalny oraz atrakcyjną bryłę. Dodatkow zadaszony taras orza możliwość budowy na wąskiej działce a to tylko nieliczne jego zalety . Zapraszamy!

18-10-2016
Nowy projekt domu Madera 4

W naszej ofercie  pojawił się nowy projekt domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem domu Madera 4. Jest to nowoczesny dom zaprojektowany w standardzie energooszczędnym. Posiada atrakcyjną bryłę oraz niezwykle interesujący układ funkcjonalny. Zadaszony taras, wygodna kotłownia, spiżarka to tylko nie które z jego zalet. Zapraszamy do zapoznania z projektem.

 

 

22-06-2015
Nowy projekt domu

Zapraszamy do zapoznania się z nowo zamieszczonym projektem domu na  naszej stronie www. Montreal to idealny projekt dla dużej rodziny. Przy stosunkowo nie wielkiej powierzchni zabudowy posiada on sześć pokoi. Klasyczna konstrukcja zapewni niskie koszty budowy a układ funkcjonalny sprawia iż każda przestrzeń jest dobrze zagospodarowana. A to nie wszystkie jego zalety zapraszamy do zapoznania z projektem.